Polecamy: Uroczy zestaw mebli BabyBest - ROMANTIC więcej....
                                                         Polecamy: Uroczy zestaw mebli BabyBest - CLASIC Baby więcej....">więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw PRINCESSA dla małej Księżniczki. więcej....
                                                         Polecamy: Wymarzony zestaw dla młodego piłkarza! - FOOTBALL więcej....
                                                         Polecamy: Wymarzony zestaw dla małego kierowcy - SUPER SPEED więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw DAISY więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw MUSIC więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw KARINO więcej....


Meble BabyBest w TVP ABC katlog elektroniczny
sklep internetowy


Jako producent mebli Baby Best oferujemy meble dla dzieci i młodzieży. Meble są fabrycznie nowe. Wiemy, że meble dziecięce powinny być możliwie trwałe i odporne na zniszczenia, dlatego oferujemy 36 miesięczną gwarancję na nasze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami zamówienia naszych mebli w zakładce Warunki zakupu.


O nas

Firma Best Price Product Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, rozpoczęła działalność w  2003 roku i jest w 100% polskim przedsiębiorstwem. Firma od początku swojej działalności produkuje artykuły z drewna, początkowo były to dekoracyjne elementy wyposażenia mieszkań, a od kilku lat firma skupia się na produkcji mebli dla dzieci.
 

 

Firma jest producentem mebli dla dzieci, sprzedawanych pod marką BabyBest. Nasza firma dzięki realizacji dwóch projektów inwestycyjnych, z dofinansowaniem z funduszy U.E., systematycznie się rozwija i zwiększa asortyment oferowanych mebli.

 


Od początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na inwestycje w sprzęt potrzebny do produkcji  stabilnych i bezpiecznych mebli oraz zaplecze technologiczne pozwalające produkować unikatowe wyroby dla dzieci.

 

 
 

Zapraszamy Państwa do siedziby firmy oraz na ekspozycję mebelków znajdującej się w Golęczewie pod Poznaniem przy ul Tysiąclecia 42 (ekspozycja i biuro handlowe czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17) oraz do
salonów współpracujących z naszą firmą.
 
Zakupy w naszej firmie można dokonywać poprzez stronę www.BabyBest.eu, w siedzibie firmy w Golęczewie, we współpracujących z nami salonach oraz poprzez sklep internetowy www.MebleDzieciece.eu