Polecamy: Uroczy zestaw mebli BabyBest - ROMANTIC więcej....
                                                         Polecamy: Uroczy zestaw mebli BabyBest - CLASIC Baby więcej....">więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw PRINCESSA dla małej Księżniczki. więcej....
                                                         Polecamy: Wymarzony zestaw dla młodego piłkarza! - FOOTBALL więcej....
                                                         Polecamy: Wymarzony zestaw dla małego kierowcy - SUPER SPEED więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw DAISY więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw MUSIC więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw KARINO więcej....


Meble BabyBest w TVP ABC katlog elektroniczny
sklep internetowy


Jako producent mebli Baby Best oferujemy meble dla dzieci i młodzieży. Meble są fabrycznie nowe. Wiemy, że meble dziecięce powinny być możliwie trwałe i odporne na zniszczenia, dlatego oferujemy 36 miesięczną gwarancję na nasze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami zamówienia naszych mebli w zakładce Warunki zakupu.


Meble Babybest

Funkcjonalność, estetyka i trwałość mebli skierowanych dla naszych najmłodszych klientów to nasz priorytet. Dlatego meble oferowane przez naszą firmę są wykonywane z materiałów najwyższej jakości, posiadających certyfikaty stosowania w artykułach dla dzieci

 

Nasza firma opiera się na badaniach psychologicznych, świadczących, że kolorowe  meble dobrze wpływają na psychikę dziecka i jego rozwój. Doszliśmy do wniosku, że  tworzenie unikatowych mebelków dopasowanych do preferencji dzieci, będzie miało pozytywny wpływ na naszych małych klientów. Nasze meble stymulują rozwój psychofizyczny dziecka, inspirują dziecięcą twórczość i zabawę, a przede wszystkim spełniają dziecięce marzenia, dlatego zdobywają uznanie w oczach klientów.
 

Przy produkcji mebli, sprzedawanych potem pod marką BabyBest, używamy sprawdzonych i atestowanych surowców, tak, aby na każdym etapie dbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów. Walory estetyczne oczywiście są bardzo ważne, jednak nasza firma  dba głównie o bezpieczeństwo, funkcjonalność i zadowolenie użytkowników naszych mebli.
 
 
 W produkcji mebli dziecięcych stosujemy  farby wodno-akrylowe (z atestami do produkcji zabawek), bez użycia rozpuszczalników i innych środków chemicznych. Farby są kupowane u polskiego producenta firmy PPG Polifarb Cieszyn SA.. Ponadto w trosce o bezpieczeństwo użytkowników, w meblach przez nas wykonywanych wszystkie krawędzie są zaokrąglone.
 
 
Na wszystkie meble udzielamy trzy letniej gwarancji, natomiast stosowane przez nas okucia BLUM posiadają dożywotnią gwarancje.  We wszystkich meblach stosujemy zawiasy, okucia i prowadnice firmy BLUM, które, dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią naszych małych klientów przed możliwością przyciśnięcia rączek i innych nieprzyjemnych zdarzeń.
 
 
Stosowane okucia i zawiasy przyczyniają się do wysokiego poziomu bezpieczeństwa naszych mebli, co w połączeniu z innymi elementami, o które dba nasza firma, powoduje, ze jakość oferowanych mebli jest bardzo wysoka, a rodzice, którzy nam zaufali są spokojni o swoje pociechy.