meble dziecięce i młodzieżowe Babybest

Bezpieczeństwo i gwarancja

BABYBEST

 

Przy produkcji mebli BabyBest używane są najwyższej klasy surowce i materiały, tak aby na każdym etapie dbać o zdrowie i bezpieczeństwo małych klientów. Walory estetyczne oczywiście są bardzo ważne jednak marka BabyBest nie zapomina że najważniejsze jest bezpieczeństwo i zadowolenie dzieci.
 
W produkcji mebli dziecięcych stosuje się tylko farby wodno-akrylowe (z atestami do produkcji zabawek!) bez użycia rozpuszczalników i innych środków chemicznych.
 
Ponadto w trosce o bezpieczeństwo małych użytkowników we wszystkich łóżkach wykonanych z naturalnej płyty MDF (sprasowane pod ciśnieniem kawałki drewna), wszystkie krawędzie są zaokrąglone.
 
Na wszystkie meble BabyBest udzielana jest 3-letniej gwarancja natomiast stosowane okucia BLUM posiadają dożywotnią gwarancje!!!
 
Dzięki technologii firmy Blum , zainstalowane okucia dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią małych klientów przed możliwością przyciśnięcia rączek i innych nieprzyjemnych zdarzeń.
 
Wszystkie meble oferowane przez BabyBest, są projektowane i wykonane w taki sposób aby były stabilne i pozwalały na intensywne użytkowanie ich przez nasze kreatywne dzieci. Wysokie meble mają specjalne zabezpieczone półki przed wypadnięciem, natomiast szuflady w komodach są tak stabilne ze nawet ich całościowe wysuniecie nie powoduje przewrócenia! (wszyscy pracownicy firmy mają małe dzieci lub wnuki i doskonale wiedzą co to jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci)
 
Ponadto każdy mebel dostarczony do państwa domu posiada instrukcje użytkowania oraz instrukcje montażu (w przypadku montażu samodzielnego).
 
ŻYCZYMY BEZPIECZNEGO I DŁUGIEGO UŻYTKOWANIA MEBLI BABYBEST!