Polecamy: Uroczy zestaw mebli BabyBest - ROMANTIC więcej....
                                                         Polecamy: Uroczy zestaw mebli BabyBest - CLASIC Baby więcej....">więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw PRINCESSA dla małej Księżniczki. więcej....
                                                         Polecamy: Wymarzony zestaw dla młodego piłkarza! - FOOTBALL więcej....
                                                         Polecamy: Wymarzony zestaw dla małego kierowcy - SUPER SPEED więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw DAISY więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw MUSIC więcej....
                                                         Polecamy: Zestaw KARINO więcej....


Meble BabyBest w TVP ABC katlog elektroniczny
sklep internetowy


Jako producent mebli Baby Best oferujemy meble dla dzieci i młodzieży. Meble są fabrycznie nowe. Wiemy, że meble dziecięce powinny być możliwie trwałe i odporne na zniszczenia, dlatego oferujemy 36 miesięczną gwarancję na nasze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami zamówienia naszych mebli w zakładce Warunki zakupu.


Bezpieczeństwo i gwarancja

Przy produkcji mebli BabyBest używamy najwyższej klasy surowców i materiałów, tak aby na każdym etapie dbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych małych klientów. Walory estetyczne oczywiście są bardzo ważne jednak nie zapominamy że najważniejsze jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych dzieci.

 

W produkcji mebli dziecięcych stosujemy tylko farby wodno-akrylowe (z atestami do produkcji zabawek!) bez użycia rozpuszczalników i innych środków chemicznych.

 

Ponadto w trosce o bezpieczeństwo małych użytkowników we wszystkich łóżkach wykonanych z naturalnej płyty MDF (sprasowane pod ciśnieniem kawałki drewna), wszystkie krawędzie są zaokrąglone.

 

Na wszystkie meble udzielamy 3-letniej gwarancji natomiast stosowane przez nas okucia BLUM posiadają dożywotnią gwarancje!!!

 

Dzięki technologii firmy Blum , zainstalowane okucia dają duży komfort użytkowania mebelków poprzez efekt bezszelestnego zamknięcia szafek i szuflad, a przede wszystkim chronią naszych małych klientów przed możliwością przyciśnięcia rączek i innych nieprzyjemnych zdarzeń.

 

Wszystkie meble oferowane przez naszą firmę, są projektowane i wykonane w taki sposób aby były stabilne i pozwalały na intensywne użytkowanie ich przez nasze kreatywne dzieci. Wysokie meble mają specjalne zabezpieczone półki przed wypadnięciem, natomiast szuflady w komodach są tak stabilne ze nawet ich całościowe wysuniecie nie powoduje przewrócenia! (wszyscy pracownicy naszej firmy mają małe dzieci lub wnuki i doskonale wiedzą co to jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci)

 

Ponadto każdy mebel dostarczony do państwa domu posiada instrukcje użytkowania oraz instrukcje montażu (w przypadku montażu samodzielnego).

 

ŻYCZYMY BEZPIECZNEGO I DŁUGIEGO UŻYTKOWANIA MEBLI BABYBEST!